Rzecznik prasowy

Funkcję Rzecznika Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej pełni 

Agnieszka Michulec

 +48 33 475 81 00

 +48 602 701 871

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


!!! UWAGA !!!

Uprzejmie informuję, że z powodu nieobecności Rzecznika Prasowego Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej w dniach od 13 do 31 lipca 2020 r., informacji dotyczących działalności Prokuratury Okręgowej będzie udzielał Prokurator Okręgowy w Bielsku-Białej pan prokurator Mariusz Lampart, a w pozostałym zakresie, tj. dotyczącym postępowań przygotowawczych toczących się w podległych Prokuraturach Rejonowych, informacji udzielać będą kierownicy tych jednostek, tzn. Prokuratorzy Rejonowi lub ich Zastępcy.

Rzecznik Prasowy

Agnieszka Michulec


Korespondencję należy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Osoba odpowiedzialna za kontakty z prasą nie udziela porad prawnych, nie udziela informacji stronom w sprawach prowadzonych w jednostkach okręgu bielskiego, a także nie załatwia skarg i interwencji w indywidualnych sprawach obywateli.

Wybrane zagadnienia dotyczące problematyki i rodzaju spraw prowadzonych 
przez prokuratury okręgu bielskiego